Populārākās bezmaksas tiešsaistes spēles

Populārākās bezmaksas tiešsaistes spēles

Populārākās bezmaksas tiešsaistes spēles

Video spēles nav no tām lētākajām, tāpēc, ja vēlies vakaros izklaidēties ar kādu tiešsaistes spēli, nepieciešams uzmeklēt bezmaksas versiju. Bezmaksas spēles ir tikpat interesantas, variē daudzās kategorijās un versijās, tāpēc nekādā ziņā nenožēlosi, ka neesi nopircis kādu dārgu spēli, un tā vietā spēlē bezmaksas. Lūk,saraksts ar populārākajām video spēlēm kuras tiešsaistē var spēlēt pilnīgi bez maksas, arī tādos portālos kā www.SuperLaina.com

Texas Holdem pokers
Ja esi aktīvs kāršu spēlētājs un nevēlies reģistrēties un piedalīties lielajos pokera mačos, tad droši vari atrast kādu no bezmaksas šīs spēles versijām, tādējādi trenējot savu pieredzi lielajai cīņai. Bezmaksas kāršu spēles visbiežāk ir pret datoru, respektīvi, tu nespēlē pret reālu pretinieku, bet gan programmu. Pokera darbība notiek pie kazino galda, kas sniedz reālistisku vizualizāciju.

Bubble Shooter
Krāsaino burbuļu šaušana ir stratēģiska un izklaidējoša spēle, kuru var spēlēt ikviens. Noteikumi nav pārāk sarežģīti – ir jāmāk tikai kombinēt vienādas krāsas bumbuļi un jāšauj tie, lai pēc iespējas ātrāk pazustu. Krāsaino burbuļu rinda pamazām kāpjas uz leju, tāpēc ir nepieciešama izstrādāta stratēģija, lai pēc iespējas ātrāk nojauktu nākošās līnijas. Kombinācijas var veidot sākot ar 3 krāsu burbuļiem, tomēr, jo lielāka kombinācija, jo vairāk punktus iespējams savākt.

Candy Crush
Ikviens šobrīd zina, un pieļauju, vismaz vienu reizi ir redzējis vai pats spēlējis šo spēli. Krāsainie saldumi, kas jāsavieno vienā kombinācijā, lai tie pazustu. Dažas no spēles versijām ļauj iet līmeni, līdz ir savākti visi nepieciešamie punkti, turpretī citas spēles laukums ir jāatbrīvo apmēram 4 minūšu laikā, bet laiks ir attiecīgi skatoties pēc līmeņa. Šajā spēlē pastāv vairākas papildus iespējas un gājieni, kas neļaus zaudēt saspringtā situācijā. Šādas spēles kā Candy Crush veicina koncentrāciju, domāšanas prasmes, informācijas apstrādi, reakcijas laiku un telpisko orientāciju.

Battleship
Vai tu atceries spēli “Kuģi”, kas agrāk tika zīmēti uz 10×10 rūtiņu papīra, iekļaujot skaitļus no 1 līdz 10 un vārdu kombināciju KARTUPELIS. Tagad ir iespēja nogremdēt pretinieka kuģus arī tiešsaistē. Savā laukumā tev ir jāizvieto dažāda izmēra kuģi: Tankkuģi (5 rūtiņu garumā), Kaujas kuģi (4 rūtiņu garumā), Iznīcinātāji (trīs rūtiņu garumā), zemūdenes (2 rūtiņu garumā), patruļas laivas (1 rūtiņa). Šī spēles versija bezmaksas ir iespējama spēlēt gan mobilajos telefonos, gan datoros.

Scrabble
Populārā spēle, kura drīz būs katras spēļu mīļotāju ģimeņu mājās nu ir plaši izplatīta arī virtuālajā vidē. Populārākas gan ir angļu valodā esošās versijas, tomēr, paskatoties no pozitīvās puses – tas ir lielisks veids kā iemācīties angļu gramatiku un vārdu pareizrakstību. Scrabble spēles noteikumi visur ir vienādi, neatkarīgi kādā valodā tiek spēlēti – jāmēģina atrast pēc iespējas vērtīgāks vārds, no 7 burtu salikuma. Katram burtam ir sava vērtība, kas tiek apkopota, kad ir uzlikts vārds.

UNO
Arī UNO ir ļoti populāra spēle reālā dzīvē, tāpēc, ja ir brīvs vakars un neviens draugs nevar atbraukt ciemos uz spēļu partiju, tad droši atrodi šo bezmaksas versiju un spēlē ar pretiniekiem no visas pasaules. Šī ir viena no TOP5 populārākajām spēlēm visā pasaulē, tieši savu vieglo noteikumu dēļ. Kāršu variācijas ir iespējamas ar cipariem un krāsām, tādējādi veidojot savu taktiku, lai uzvarētu.

Farm
Savulaik, 5 gadus atpakaļ, šī spēle bija ļoti populāra, tomēr pamazām pārņēma citas spēles. Ja tu vēl joprojām esi ieinteresēts šajā spēlē, to var viegli atrast un bezmaksas ielādēt savā datorā. Tu vari paplašināt savu saimniecību, audzēt govis, vistas, cūkas, iekopt sakņu dārzu – nemaksājot nekādu papildus maksu. Šī resursu vadības spēle ir relaksējoša, jautra, bet tajā pašā laikā grūta.

Citas spēles ir apkopojis šis portāls.

About ispeles